Cena Estée Lauder pre FGF-2 surovinu, na vývoji ktorej sa podieľali odborníci SynCare

Ocenená surovina FGF2-STAB® patrí do skupiny prirodzených faktorov, ktoré, okrem mnohých ďalších funkcií, podporujú mladiství vzhľad pleti.

Kto by netúžil po večne krásnej pleti bez vrások

Aj preto sa v roku 2016 spojila mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Enantis s odborníkmi SynCare a prizvala ich k spolupráci na overovaní vlastností novo vyvíjanej suroviny pre kozmetiku a lekárstvo. Riešiteľský tím sa tak postupne rozšíril o Dr. Slobodu, doc. Rulcovú a Ing. Havlíkovú.

Projekt bol podporený z fondov EÚ

O kvalite vývoja svedčí skutočnosť, že Spoločnot Enantis získala podporu zo štrukturálnych fondov EÚ. Úspešný projekt nesie názov: Využitie regeneračného a „anti-aging“ potenciálu stabilného fibroblastového rastového faktora 2 v kozmetike.

Mladí dokázali vyvinúť surovinu pre mladistvý vzhľad

Je pozoruhodné, že odborníci spoločnosti Enantis sú veľmi mladí, a napriek tomu nielen doviedli do úspešného konca vývoj proteínu FGF2 -STAB®, ale dokázali získať prestížne ocenenie v pre významné inovatívne produkty BRKTHRU VOICES v rámci in-cosmetics Global 2024 v Paríži. Je vidieť, že sa Česká republika v Európe nestráca a má druhým čo ponúknuť.

Značka SynCare je prvou českou kozmetickou firmou, ktorá ocenenú surovinu začala používať

Je logické, že vďaka spolupráci na vývojovom projekte získala značka SynCare exkluzívny prístup k mimoriadnej surovine FGF2-STAB®, ktorá prináša pleti tieto výhody:

  • priamy účinok proti starnutiu podporu aktivity fibroblastov

  • výrazné zjemnenie pleti

  • obmedzenie tvorby vrások

  • zvýšenie hydratácie pleti

Syncare využíva revolučný FGF2-STAB® (INCI:Sh-Polypeptide-1)v kréme na citlivú pleť NICREAM av PeptiVIA regeneračnom sére.