Vzdelávame kozmetičky z celého Slovenska. Od úplných začiatkov až po skúsené profesionálky.

Ponúkame informácie o aktuálnych trendoch v kozmetike, nie len v súvislosti s našou značkou, ale venujeme sa problémom pleti  ako komplexnej téme z pohľadu fungovania ľudského organizmu.

Bonusom je naša aktívna pomoc pri otváraní nových salónov. Pomôžeme nasmerovať pri cenotvorbe, prístrojovom vybavení, pomôžeme aj s prevádzkovým poriadkom.

Našou veľkou snahou a víziou je udržať profesiu kozmetičky na vysoko odbornej a profesionálnej úrovni. Uvedomujeme si dôležitosť vzájomnej pomoci a dôvery, ktorú už 20 rokov budujeme. Veríme v tímovú spoluprácu a vzájomnú podporu prostredníctvom zdieľania skúseností a poznatkov z praxe, ktoré nás spoločne posúvajú vpred. Kozmetika je práca s ľuďmi, preto je v SynCare ľudskosť na prvom mieste.


Termíny aktuálnych školení nájdete tu: HARMONOGRAM ŠKOLENÍ A SEMINÁROV


CERTIFIKOVANÉ ŠKOLENIA

MEZOTERAPIA

Obľúbená procedúra, účinná hlavne pri hydratácii, v boji proti vráskam, pri pigmentových škvrnách, celulitíde, jazvách. Praktická časť: Derma Pen (DermaStamp) a dermaroller. Certifikát.

AHA chemický peeling  

Ako pracovať s AHA peelingom a o jeho pôsobení na pokožku. Ako vybrať pre klienta vhodnú intenzitu a typ ošetrenia. Koncentrácie od 20 – 70%. Praktická časť. Certifikát.

DermaBOTEXIN

Účinné anti – age ošetrenie zamerané na jemné a hlboké vrásky. Praktická časť. Certifikát.

Lash lift a laminácia obočia  

Najmä v lete obľúbená a vyhľadávaná úprava obočia a rias. Praktická časť. Certifikát.

 

ŠKOLENIA

Všeobecné produktové školenie SynCare I.

Celkový prehľad produktov SynCare, aktívne látky a ich využitie, príprava na bežné kozmetické ošetrenia.   Prvý stupeň odbornosti SynCare.

Všeobecné produktové školenie SynCare II.     

Špecifické ošetrenia zamerané na hraničné stavy pleti. Výšší stupeň odbornosti SynCare.

AKNÉ INAK

Ošetrenia konkrétnych problémov pleti vychádzajúcich zo skúseností z praxe. Možné kombinácie aktívnych látok na základe individuálnej diagnostiky pleti. Akné rosacea, hormonálne akné, seboroická a atopická dermatitída, skryté zápaly kože a akné u adolescentov. Súčasťou školenia bude praktická ukážka, kde si ukážeme ako postupovať pri manuálnom čistení takejto pleti ( ako „ vytláčať“, kedy napichovať kedy použiť ultrazvukovú špachtľu, mikrodermabraziu, hydroclean...), aby sme predišli vzniku jaziev a rozšíreniu zápalov na koži.

Praktická časť: Každá účastníčka si vyskúša hĺbkové čistenie a tiež prácu s prístrojmi a  odnesie ošetrenie zamerané na čistenie jej typu pleti.

LEN ZDRAVÁ KOŽA POMALŠIE STARNE.

 

Séra a micro-ampule v kombinácii s prístrojovým ošetrením  

Pracujeme s kozmetikou, ktorá je nabitá aktívnymi látkami. Využívajme jej potenciál naplno a dajme naším klientom maximum. Školenie zamerané na správne použitie sér a mikro - ampúl. Efektívne využitie kozmetických prístrojov v salónnom ošetrení. Ako si vybrať tie správne prístroje s ohľadom na klientelu a možnosti návratu investície.  Praktická časť: práca s jednotlivými kozmetickými prístrojmi, možnosť vyskúšať si prístroje aj z pohľadu klienta

Diagnostika z tváre pomocou čínskej medicíny  I.

Čo prezradí tvár o fungovaní nášho tela. Komplexný prístup k pleti z ohľadom na stav vnútra.             Kozmetika srdcom.

Diagnostika z tváre pomocou čínskej medicíny II. 

Druhá časť obľúbeného školenia. Čo prezradí tvár o fungovaní nášho tela. Komplexný prístup k pleti z ohľadom na stav vnútra.  Nadviažeme na prvú časť, pôjdeme viac do detailov a preberieme podrobnejšie súvislosti. Kozmetika srdcom.

GUA SHA - masáž

Lymfomasáž GUA SHA. „Východný lifting“ pomocou prírodného minerálu. Zavodnenie, celulitída spevnenie bruška pomocou rádiofrekvencie. Praktická časť.

Rituály podľa ročného obdobia

Špecifické ošetrenia zamerané na potreby pleti v danom ročnom období.

A INÉ...

Školenia vychádzajúce z aktuálnych trendov a potrieb našich kozmetičiek.