MULTI VOLUME 100% KYSELINA HYALURONOVÁ OMLADZUJÚCE SÉRUM

Prípravok predstavuje unikátne zloženie troch hlavných účinných látok – kyseliny hyaluronovej, kinetinu a extraktu z figovníka. Jemnú, veľmi príjemnú, a pritom bohatú textúru séra ocenia predovšetkým zákazníčky, ktorých náročná pleť vyžaduje luxusnú pravidelnú starostlivosť. Vo vodnej fáze séra sú rozptýlené jemné kvapky esteru argánového oleja, čo spôsobuje belavý vzhľad prípravku. Vďaka inovatívnemu zákazníckemu baleniu s aplikačnou hlavicou sa prípravok ľahko nanáša na pleť a ľahko vmasírováva. Praktické balenie do kabelky oceníte najmä na cestách.

Účinok prípravku: MULTI VOLUME 100% kyselina hyaluronová (184) rozširuje radu prípravkov s čistou 100% kyselinou hyaluronovou o sérum pre obnovu a udržanie plnosti pleti. vďaka baleniu, ktoré môže pripomínať pero, si môžete ľahko zapamätať účinok pomocou jednoduchého sloganu: Zázračné pero SynCare Multi Volume škrtá potrebu invazívnych zákrokov. Dochádza k vypnutiu pokožky a prejasneniu.
Použitie: Obdeň, najlepšie večer sa sérum vmasíruje do pleti.
Konzervačné látky: fenoxyetanol
Účinné látky: kinetin (Furfuryl Tetrahydropyranyladenine) – obmedzuje prejavy starnutia pokožky, sodná soľ kyseliny hyaluronovej (Sodium Hyaluronate) – zvyšuje hydratáciu kože, extrakt figovníka (Ficus Carica Fruit Extract) – osviežuje a hydratuje, vitamín B5 (Panthenol) - regeneruje.

 

Pantenol – zabúdaný vitamín? Pantenol (vitamín B5) alebo kyselina pantotenová je vo vode rozpustný vitamín skupiby B, ktorý má významné biologické funkcie. Ako súčasť aktívneho centra koenzýmu A bezprostredne ovplyvňuje metabolizmus bielkovín, tukov aj cukrov. Jeho nedostatok sa prejavuje niektorými neurologickými príznakmi. V kozmetike sa využíva predovšetkým pre jeho regeneračné vlastnosti na epitely, vrátane pokožky.

 

Starostlivosť o náročnú citlivú pleť

Každá pleť vyžaduje primeranú výživu. Jej požiadavky sa postupne zvyšujú a približne okolo 35. až 40. roku by mala byť kozmetická starostlivosť nielen udržujúca v zmysle podpory dobrého stavu pokožky, ale mala by sa sústrediť na predchádzanie prejavom starnutia.
HYDRATÁCIA, REGENERÁCIA, LIFTING, OBJEM, UV OCHRANA – to je päť základných bodov, ktoré sú dôležitou súčasťou profesionálnej salónnej aj domácej starostlivosti. V mnohých prípadoch je pleť súčasne citlivá. Kozmetická starostlivosť sa za týchto okolností komplikuje a dochádza k zúženiu výberu vhodných kozmetických prípravkov. Citlivú pokožku často sprevádzajú zošírené cievky, ktoré vyžadujú zvláštnu starostlivosť.
Čistenie a tonizácie: Čistiaca emulzia (310), Ukľudňujúce výživné tonikum (311)
Obnova objedmu pleti: MULTI VOLUME 100% kys. hyal. Sérum (184)
Proti zvýšenej citlivosti pleti: Sérum ukľudňujúce (107)
Podpora účinku aplikovaných sér a obmedzenie rozšírených cievko: Morská alginátová maska ukľudňujúca proti začervenanej pleti BIO CPK (131)
Intenzívna liftingová starostlivosť pri citlivej pleti: Nočný krém 100% kys. hyal. (186).