Antioxidačné sérum C & D & E

Predstavujeme NOVÉ sérum – Sérum antioxidačné, ktoré sa môže plným právom pýšiť dodatkom vitamínová bomba, keďže je doslova nabité vitamínmi, ale tiež ďalšími aktívnymi látkami.

 

Sérum antioxidačné C & E & D

1

  • intenzívny vitamínový kokteil
  • má omladzujúce účinky
  • podporuje regeneráciu pleti
  • prejasňuje a povzbudzuje pleť
  • veľmi dobre hydratuje

 

 

 

Odporúčaný vek: Sérum je vhodné najmä pre pleť +35 a +55.

Základný popis a balenie: Sérum je možné označiť ako skutočný multivitamínový kokteil pre pleť. Podobných kozmetických prípravkov s vysokými koncentráciami vitamínov je na trhu málo. Sérum je doslova nabité vitamínmi, ktoré sú doplnené o rastlinné extrakty. Preto môžeme priaznivý účinok očakávať ihneď po aplikácií. Zákazníkov milo prekvapí, že sérum je krémovej povahy. To samo o sebe prepožičiava prípravku bohatosť a predurčuje ho k výživnému účinku. Súčasne je nevyhnutné zdôrazniť ďalšiu významnú vlastnosť séra – schopnosť intenzívne hĺbkovo hydratovať pokožku. Tá je sprostredkovaná predovšetkým D-panthenolom (forma vitamínu B5), ktorý je využívaný tiež v mnohých liečivých prípravkoch.

Charakter prípravku: emulzia oleja vo vode bez prítomnosti minerálnych olejov a živočíšnych surovín

Použitie: Pred aplikáciou séra sa môže pleť zvlhčiť REVITALIA celulárnou vodou s kyselinou hyaluronovou (187). Potom naneste na pleť 3 kvapky séra (čelo, pravé a ľavé líce) alebo 6 kvapiek sére (čelo, pravé a ľavé líce, predná strana krku, pravá a ľavá strana dekoltu) a bruškami prstov zapracujte sérum do pokožky. Následne môžete naniesť v tenkej vrstve OXYGENIA O2 – krémovú liftingovú a oxigenačnú masku CPK (157).


Hlavné účinné látky

Vitamíny sú prítomné vo forme esterov alebo éterov. V koži sú rozkladané ne voľné formy vitamínov. Tieto formy sú rozpustné v tukoch a môžu tak prenikať do kože cez ochrannú tukovú bariéru. Vitamíny sú rozptýlené v argánovom oleji.

Vitamín A (retinol, axeroftol), INCI: Retinyl Palmiate – regenerácia, podporuje hojivé procesy v koži.
Vitamín D (kalciferol), INCI: Cholecalciferol PEG-12 Ether – podpora obranyschopnosti kože.
Vitamín E (tokoferol), INCI: Tocopheryl Acetate – silný antioxidant, priama ochrana pred starnutím kože.
Vitamín C (kyselina askorbová), INCI: Ascorbyl Palmitate – silný antioxidant, podporuje regeneráciu kože a jej hojivé procesy.
D-panthenol (forma vitamínu B5), INCI: Panthenol – hĺbkové hydratačné účinky, podporuje hojivé procesy, udržiava celistvosť kožného povrchu.

2

Bylinné účinné látky

Skvalan, INCI: Squalane – rastlinný lipid pre ochranu a výživu pokožky.
Myrta obyčajná, INCI: Myrtus Communis – regenerácia pleti, príjemná vôňa.
Ľubovník bodkovaný – extrakt, INCI: Hypericum Perforatum Flower/Twig Extract – podpora regeneračných procesov, najmä po poškodení UV žiarením pri opaľovaní.
Ostropestrec mariánsky – extrakt, INCI: Silybum Marianum Extract – silný antioxidačný účinok, obmedzuje prejavy starnutia pleti.
Rozmarín obyčajný – extrakt, INCI: Rosmerinus Officinalis Extract – podporuje obnovu kolagénu a bráni jeho poškodzovaniu.
Bisabolol, INCI: Bisabolol – upokojuje podráždenú pleť, tlmí sklon k začervenaniu pleti.

Celková koncentrácia priamych účinných látok v sére je 5%.