100% kyselina hyalurnová & argánový, hydratačný telový šampón.

100% kyselina hyaluronová hydratačný telový šampón (176)
je určený pre mytie všetkých typov pokožky, ale je odporúčaný najmä pre každodenné umývanie suchej kože.
použitie: Prípravok je vhodný ako pre mytie pokožky celého tela, tak rúk.
konzervačné látky: fenoxyetanol
účinné látky: sodná soľ kyseliny hyaluronovej (INCI: Sodium Hyaluronate) – výborné hydratačné vlastnosti, olej argánových jadier (INCI: Argania Spinosa Kernel Oil) – dodáva pokožke zvláčňujúce a ochranné zložky, levanduľová silica (INCI: Levandula Angustifolia Oil) – prirodzená vôňa

MYTIE POKOŽKY C CHLADNOM OBDOBÍ
Mytie pokožky tela, vrátane rúk má racionálne hygienické dôvody. Frekvencia závisí od typu práce, spôsobu ochrany a od ročného obdobia.
Chlad a predovšetkým mráz sú všeobecne nepriaznivé faktory, ktoré pôsobia na pokožku. Súčasne však, ak nevykonávame namáhavú alebo znečisťujúcu prácu pri dostatočnej ochrane kože, klesá potreba je mytia. Všeobecne sa menej potíme a tiež prístup znečisťujúcich prachových častíc je viac obmedzený odevom. Pri teplotách pod 5°C a pri splnení vyššie uvedených podmienok je predovšetkým pre suchú pokožku vhodné mytie celého tela ob deň. Preferujeme sprchovanie a to primerane teplou vodou. Pokožku nesušíme utrením do uterákom, iba ju vysušujeme jeho dotykom. Pre mytie citlivej kože odporúčame SENSITIVE hydratačný telový šampón (172) a pre mytie suchej pokožky 100% kyselina hyaluronová hydratačný telový šampón (176). Po kúpeli pokožku ošetríme SEBUCEL ukľudňujúcim telovým mliekom (167).